Віддалена техпідтримка

Надання термінової допомоги з використанням програм віддаленого адміністрування

Програ́ми відда́леного адмініструва́ння — програми або функції операційних систем, що дозволяють отримати віддалений доступ до комп'ютера через Інтернет або ЛОМ і здійснювати управління та адміністрування віддаленого комп'ютера в реальному часі.

Програми віддаленого адміністрування надають майже повний контроль над віддаленим комп'ютером: вони дають можливість дистанційно керувати робочим столом комп'ютера, можливість копіювання або видалення файлів, запуску додатків і т. д. - wikipedia.org

Оберіть зручний спосіб підтримки та зв'яжіться з спеціалістом.

TeamViewer QuickSupport

Оптимізований для надання термінової допомоги з використанням віддаленого робочого стола, цей невеликий клієнтський модуль не вимагає установки або прав адміністратора - просто завантажте його, двічі клацніть клавішею миші і передайте надані Вам ідентифікаційний номер і пароль спеціалусту, що надає Вам підтримку.

AnyDesk

Почніть роботу з AnyDesk прямо зараз - без реєстрації, без установки або прав адміністратора. Просто завантажте, запустіть і програма готова до роботи.

Windows RDP

Використання віддаленого робочого стола.

RDP (Remote Desktop Protocol) - спеціальний протокол, розроблений компанією Microsoft для віддаленого управління ОС Windows (протокол віддаленого робочого стола).